Gossip

Kur pushtimi i fushës vlen miliona, zbulohet shifra rekord që përfitoi Kinsey Wolanski!

Spektakël në spektakël! Pushtimi i fushës nga Kinsey Wolanski gjatë ndeshjes Liverpool-Tottenham pati dhe të mira ekonomike për bukuroshen.Nga rreth 300.000 “follower” në rreth 2.5 milionë, përpara se t’i bllokohej provizorisht llogaria, por mbi të gjitha, sipas “Apex Group Marketing”, ka bërë të fitonte 3.5 milionë euro faqes “hot” të internetit të të fejuarit, ndërkohë që gjoba që mori për shkak se zbriti në fushë prej 15 mijë eurosh duket e papërfillshme kur dëgjon këto shifra.

Quhet Kinsey Wolanski, e njohur si Kinsey Sue, vajza që të shtunën e kaluar gjatë finales së Champions, Tottenham-Liverpool, pushtoi fushën e futbollit dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës falë kostumit të banjës që kishte veshur dhe formave të saj. Modelja, partnerja e Vitaly Zdorovetskiy, ish-aktor pornoje, sot “youtuber” dhe pronar i një faqeje interneti për të rritur, në pak orë u bë yll në “Instagram”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency