Premier League

“Kura” Ljungberg nuk funksionon, Arsenali prek fundin!

As “kura” Freddie Ljungberg nuk funksionon te Arsenali. Topçinjtë po kalojnë një moment vërtet të keq sepse pas barazimit ndaj Norëich u mposhtën 1-2 nga Brighton në Emirates me suedezin që pësoi humbjen e parë si trajner i përkohshëm i Arsenalit. As rikthimi i dyshes Mesut Ozil-Granit Xhaka në formacionin titullar nuk ka dhënë frytet e duhura me Arsenalin që duket një skuadër e pafuqishme dhe e paaftë për të ndryshuar për mirë fatet e këtij sezoni. Golat e Brighton nga Webster dhe Maupay bënë të pavlefshëm edhe finalizimin e Lacazette me Arsenali që e çoi në 7-të numrin e ndeshjeve pa fitore në kampionat dhe në 9 në të gjitha kompeticionet, një ecuri vërtetë katastrofike kjo. Një fitore mr peshë mori edhe Newcastle United që triumfoi në shtëpinë e Sheffield United me rezultatin 0-2.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency