Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Kush do të jetë trajneri i ri i Belgjikës? Thierry Henry i interesuar

Thierry Henry mund të bëhet trajneri i ri i Belgjikës.

Mediet franceze raportojnë se legjenda e tyre do të pëlqente të merrte rolin e drejtuesit të skuadrës belge.

Kjo dëshirë e Henry i është komunikuar Federatës Belge të Futbollit dhe tashmë theksohet se emri i tij është një kandidaturë që që drejtuesit belgë po e konsiderojnë seriozisht.

Lajme të tjera

Euro 2024

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Europian, Gjermani 2024 dhe tashmë kanë nisur llogaritë e grupeve përkatëse. Shqipëria ndodhet në Grupin B...

Euro 2024

Gjashtë muaj në Serie A ishin të mjaftueshme për të bindur Interin për të firmosur me Kristjan Asllanin. Organizatori kuqezi spikati e skuadrën e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...

Euro 2024

Futbollisti i kombëtares së Çekisë, Michal Sadilek nuk do të jetë pjesë e skuadrës për ndeshjet e Euro 2024, dhe arsyeja është e pazakontë!...