Gossip

Kush shkëlqen më shumë, Lautaro në fushë apo Augustina në Instagram?

Lautaro Martinez po përshtatet gradualisht në mekanizmat e Interit dhe këtë e tregoi me golin ndaj Cagliarit dhe në kontributin në sfidën e Championsit ndaj Barcelonës, duke kënaqur tifozët ziklatër, por ne veçanti të fejuarën e tij, Agustina Gandolfo. Modelja argjentinase nga ana tjetër dhuron spektakël në Instagram për fansat e saj. Martinez-Gondolo është një çift spektakolar, që ka shumë për t’i ofruar publikut.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency