Kosova

Kushtet e vështira klimatike, Challandes anulon seancën stërvitore

Grumbullimi i Përfaqësueses së Kosovës ka nisur me telashe, kryesisht për shkak të motit të keq dhe reshjeve të shumta të dëborës, që kanë zbardhur vendin.

Një pjesë e mirë e futbollistëve nuk kanë arritur të vijnë në kohë në Prishtinë për grumbullimin, për shkak të kushteve atmosferike, ndërsa trajneri Bernard Challandes ka vendosur edhe anulimin e seancës së sotme stërvitore.

Stërvitja e parë e “dardanëve” është njoftuar se do të mbahet nesër në orën 16:00, ndërsa në përfundim të saj do të vijë edhe konferenca zyrtare për shtyp në prag të miqësores me Lituaninë, e planifikuar për të mërkurën në orën 20:45.

Vlen të theksohet se reshjet e dëborës në Kosovë vijojnë të bien me intensitet të lartë dhe se situata klimatike pritet të jetë e njëjtë edhe nesër e pasnesër, por shpresohet që të mos ketë probleme në organizimin e ndeshjes me Lituaninë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency