Connect with us

Hi, what are you looking for?

Quiz

LA Casa De Quiz/ Mbyllet faza e parë, Afrimi mposht konkurrentin më të vogël të edicionit

Puntata e tetë dhe e fundit për këtë fazë të La Casa de Quiz është mbyllur me triumfin e Afrim Tufës që ia doli të mposhtë me rezultatin 23-41 konkurrentin më të ri të edicionit, Matia Qiriazin i cili është vetëm në klasën e gjashtë.

Në rolin e trajnerit për Afrimin ishte Bledar Devolli ndërsa për Matian ishte gazetari i Supersport, Andi Deçka. Ndërkohë, Afrimi i bashkohet shtatë konkurrentëve fitues të mëparshëm si Blerim Zenuni, Dorjan Terziut, Jurgen Mirakës, Iseldi Balës, Erjoni Kurti, Mirel Burgija dhe Blerand Demko.

 

Lajme të tjera

Euro 2024

Skuadra kombëtare zhvilloi sot stërvitjen e parë në “Shtëpinë e Futbollit” dhe të parën nën drejtimin e brazilianit Sylvinho. Kuqezinjtë kanë filluar përgatitjet për...

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...