Quiz

LA Casa De Quiz/ Mbyllet faza e parë, Afrimi mposht konkurrentin më të vogël të edicionit

Puntata e tetë dhe e fundit për këtë fazë të La Casa de Quiz është mbyllur me triumfin e Afrim Tufës që ia doli të mposhtë me rezultatin 23-41 konkurrentin më të ri të edicionit, Matia Qiriazin i cili është vetëm në klasën e gjashtë.

Në rolin e trajnerit për Afrimin ishte Bledar Devolli ndërsa për Matian ishte gazetari i Supersport, Andi Deçka. Ndërkohë, Afrimi i bashkohet shtatë konkurrentëve fitues të mëparshëm si Blerim Zenuni, Dorjan Terziut, Jurgen Mirakës, Iseldi Balës, Erjoni Kurti, Mirel Burgija dhe Blerand Demko.

 

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency