Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

La gruan pak javë më parë/ Zbulohet e dashura e re e Nagelsmann, është gazetare e njohur në Gjermani (FOTO)

Trajneri i Bayernit, Julian Nagelsman ka nisur një histori të re dashurie, pasi pak javë më parë u nda nga gruaja e tij Verena.

E dashura e re e 34-vjeçarit është gazetarja e “Bild” Lena Wurzenberger, 30 vjeçe, e cila ka raportuar më parë për klubin e Bayern Munich. Çifti mësohet se kanë që të hënë që po pushojnë së bashku në Ibiza.

Në një situatë të tillë “Bild” raporton se që nga  sot Lena Wurzenberger nuk do të raportojë më për klubin e Bayern.

Lajmi i ndarjes së Nagelsmann nga gruaja e tij, me të cilën ka dy fëmijë, u bë public më 3 qershor, ndërsa çifti i jep fundit marrëdhënies së tyre pas plot 15 vitesh.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...