La Liga

La Liga luan javën e parafundit, spikasin Barça-Getafe dhe Atletico-Sevilla!

La Liga luan javën e parafundit dhe të gjitha ndeshjet e raundit të 37-të do të luhen sot në orën 18:30. Në ekranin e Supersport do të keni mundësi të ndiqni live 4 takime, njëri më i bukur se tjetri. Barcelona matematikisht kampione, dy javë më parë pret në shtëpi Getafen. Blutë nga Madridi po zhvillojnë një sezon historik pasi pozicionohen në vendin e 4-t dhe me një fitore sot ndaj një Barçe të plagosur nga eliminimi në Champions do të siguronin Championsin.

Të pakta janë shanset për Valencian dhe Sevillan për të kapur vendin e 4-t. Pikërisht andaluzianët luajnë një sfidë shumë të vështirë ndaj Atleticos së Madridit në transfertë. Los Colchoneros edhe pse nuk kanë më objektiva në këtë kampionat nuk pritet të tolerojnë ndërkohë që kjo e sotmja ndaj Sevillas do të jetë edhe ndeshja e fundit e kapitenit Diego Godin përballë tifozëve të Atleticos. Reali i Madridit luan një transfertë të vështirë ndaj Real Sociedad ndërsa një sfidë direkte për mbijetesën është ajo mes Gironas dhe Levantes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency