La Liga

La Liga vendos limit, nëse nuk nis deri në 27 qershor, kampionati anulohet!

Numri i viktamave po rritet me hapa gjigandë, me Spanjën që është bërë vendi i dytë më i prekur nga koronavirusi në botë pas Italisë. Në këto rrethana vetëm për futboll nuk mund të flitet në gadishullin iberik, gjithsesi drejtuesit e La Ligas kanë vendosur një afat të fundit për rifillimin e kampionatit dhe nëse gjëndja nuk normalizohet deri atëherë, sezoni aktual do të anulohet.

Data e përzgjedhur nga presidenti i ligës spanjolle të futbollit si afat i fundit për të rinisur kampionati është 27 qershori, me ndeshjet që do të luhen çdo 3 ditë. Nëse nuk rifillohet gjithçka deri në këtë datë atëherë sezoni do të anulohet përfundimisht dhe nuk dihet nëse do të dorëzohet apo jo titulli kampion. Për momentin La Liga kryesohet nga Barcelona pas 27 javësh ka dy pikë më shumë se Reali i Madridit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency