Merkato

Lacazette larg Arsenalit, disa skuadra në garë për shërbimet e tij

Alexandre Lacazette po shqyrton mundësinë për t’u larguar nga Arsenali në fund të sezonit. Francezi, i cili iu bashkua “topçinjve” gjatë vitit 2017 nga Lyon, sipas mediave angleze, ka vendosur të mos pranojë rinovimin e kontratës, që i përfundon në qershor të vitit 2022.

30-vjeçari nuk po kalon një periudhë të mire me londinezët dhe largimi mund të konkretizohet gjatë verës ku lojtari do të jetë i lirë për të zgjedhur klubin e tij të ardhshëm.

Ofertat për francezin nuk mungojnë me Atletico Madrid që nuk i ka ndërprerë kurrë bisedimet me menaxherët e Lacazette. Por “Los Colchoneros” nuk janë të vetmit që interesohen për futbollistin pasi në garë është futur edhe Barcelona, që pas largimeve me peshë kërkon një sulmues me eksperiencë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency