Merkato

Lacazette objektivi tjetër i Atletico Madrid për sulmin!

Atletico Madrid po has vështirësi për të arritur menjëherë te Edinson Cavani. Simeone dëshiron me çdo kusht një sulmues në janar dhe për bomberin uruguaian nuk ka asnjë sinjal pozitiv nga Paris Saint Germain ndaj dhe drejtuesit spanjoll kanë nisur ofensivën për Alexandre Lacazette. Ky i fundit nuk është zgjedhja e parë në sulm për trajnerin Arteta e gjithashtu nuk pritet që klubi t’i ofrojë rinovinin ndaj dhe me një ofertë të rëndësishme, sulmuesi francez mund të transferohet drejt “Los Colchoneros”.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency