Kategoria Superiore

Laçi e gjen zgjidhjen në shtëpi, një njohje e vjetër vendoset trajner i përkohshëm!

Me largimin e Armando Cungut, Laçi ka mbetur pa trajner, por në takimin e kësaj fundjave ndaj Apolonisë, kurbinasit do të drejtohen nga një njohje e vjetër, pikërisht nga Stavri Nica, aktualisht trajner i skuadrës U-21 të Laçit. Presidenti Pashk Laska i cili gëzon një respekt maksimal për Nicën e ka vendosur përkohësisht në krye të skuadrës 66-vjeçarin korçar në pritje për të gjetur një trajner të ri që do të zëvendësojë Armando Cungun. Një emërim i përkohshëm i trajnerit i cili rreth një dekadë më pare mori Laçin si një skuadër që vinte nga Kategoria e Parë dhe e ktheu në një ekip me ambicie që siguroi edhe Europën dhe arriti rezultate shumë të rëndësishme me kurbinasit. Nuk do të ishte çudi që nëse skuadra bind në ndeshjen ndaj Apolonisë Nica të zgjidhjes si trajneri i përhershëm i Laçit duke firmosur dhe një kontratë afatgjatë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency