Kategoria Superiore

Laçi i plotë për Skënderbeun, rikthehet Reginaldo

Laçi shkon në transfertën e Korçës ndaj Skënderbeut me grupin e plotë. Trajneri Gentian Mezani nuk do të vuajë asnjë mungesë për duelin e javës së 5, pasi ka parë që me grupin tashmë është bashkuar edhe Reginaldo. Sulmuesi nga Mozambiku ka qënë pjesë e skuadrës në seancat e fundit stërvitore madje është aktivizuar edhe në miqësoren brenda grupit të luajtur ditën e shtunë.

Megjithatë duke parë mungesën e gjatë në fushën e lojës si dhe faktin që vjen nga dëmtimi është e vështirë që ish sulmuesi i Luftëtarit, autor i 8 golave edicionin e kaluar me bluzinjtë të jetë në fushë si titullar. Reginaldo është një alternativë luksi për Mezanin në një sfidë shumë të vështirë, përballë skuadrës më në formë të momentit në futbollin shqiptar, Skënderbeut.

Gjithashtu qendërmbrojtësi dhe kapiteni i skuadrës Harallamb Qaqi është plotësisht i gatshëm pasi ka lënë tutje dëmtimin dhe tashmë mund të japë kontributin e tij në skuadër. Laçi po kalon një moment të mirë që vjen falë asaj fitoreje 2-0 ndaj Vllaznisë në javën e 4, dhe tashmë kompletimi i grupit është një armë plus për kurbinasit të cilët synojnë të bëjnë surprizën në javën e 5 ndaj Skënderbeut në Korcë, ashtu sic befasuan edhe në javën e parë në Selman Stërmasi ndaj Partizanit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency