Kategoria Superiore

Laçi në Europa League, vetëm 5 klube te licencuara nga UEFA

Laçi është skuadra e katërt dhe e fundit shqiptare që fiton të drejtën për të luajtur në Europa League sezonin e ardhshëm. Dhe, në fakt, do ta arrinte këtë objektiv edhe nëse do renditej edhe më poshtë se vendi i gjashtë.

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar këtë të hënë listën e klubeve që kanë të drejtë të marrin pjesë në kupat e Europës për sezonin e ardhshëm, duke u bazuar në kriteret e licencimit. Dhe janë vetëm pesë: Partizani, Kukësi, Teuta, Laçi dhe Skënderbeu. Por, duke ditur që Skënderbeu është pezulluar 10 vite nga UEFA, vendi i fundit në Europa League u takon kurbinasve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency