Kategoria Superiore

Laçi në hall, Nwabueze mund të mbyllë përpara kohe sezonin!

Laçi është në hall para fillimit të kampionatit. Armando Cungu në luftën për të siguruar një vend në kompeticionet europiane për sezonin e ardhshëm mund të mos ketë në dispozicion “armën” e tij më të rëndë. Bëhet fjalë për sulmuesin nigerian me pasaportë amerikane Kyrian Nwabueze i cili është kryegolashënësuesi i Kategorisë Superiore në këtë sezon me 17 gola të realizuar. Nwabueze edhe pse ka qenë i pranishëm në seancat stërvitore pas pandemisë, vuan nga një dëmtim i hershëm i cili mund ta detyrojë ta mbyllë përpara kohe këtë sezon futbollistik.

Stafi mjekësor i klubit kurbinas i trembet faktit se sulmuesi mund të ketë nevojë për një ndërhyrje kirurgjikale dhe nëse kjo ndodh atëherë Nwabueze do ta mbyllë përpara kohe këtë sezon. Një tjetër problem për Cungun është edhe ai i Jomba Dembakit i cili për momentin ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe gjasat janë që të mos kthehet deri në fund të këtij sezoni.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency