Kategoria Superiore

Laçi zyrtarizon sulmuesin nga Mali, ka spikatur tek Bylisi

Skuadra e Laçit e çel merkaton e verës me një afrim cilësor për sulmin, Saliou Guindo. Kurbinasit kanë arritur të firmosin me futbollistin nga Mali, I cili e njeh shumë mirë Kategorinë Superiore, pasi ka luajtur me Skënderbeun dhe Bylisin. Pikërisht në skuadrën ballshiote spikati në sezonin 2019-2020 me 8 gola në 26 ndeshje.

Giundo i bashkohet Laçit pas një përvojë për t’u harruar fillimisht tek Ankara Keçiörengücü në Turqi e më pas në Indi tek skuadra Gokulam Kerala. Klubi kurbinas në njoftimin e afrimit të Guindo në Instagram premton të tjera goditje në ditët në vazhdim.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency