Gossip

Lady Ocampos e ekzagjeron, foto nudo nga dushi për fansat e saj!

Majooh Berbeito, bashkëshortja e Lucas Ocampos ish-sulmuesit të Milanit aktualisht pjesë e Olimpique Marseille në Ligue 1, u jep gjithmonë kënaqësi fansave të saj në Instagram. Por në fundjavë bukuroshja Berbeito që është edhe nëna e dy fëmijëve e ka ekzagjeruar  duke publikuar në profilin e saj në Instagram një foto pothuajse nudo pak para se të hynte në dush. Majooh njihet për format e saj superseksi dhe vëmendjen e madhe që i kushton palestrës.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency