Kombëtarja U-21

Lajm i keq për Bushin, humb dy sulmues para ndeshjes me Kosovën

Kombëtarja Shqiptare e 21-vjeçarëve ka nisur grumbullimin për ndeshjen e radhës eliminatorë të Kampionatit Europian të kësaj grupmoshe, që do të jetë më 15 tetor ndaj Kosovës, në “Elbasan Arena”.

Megjithatë jo çdo gjë ka shkuar mirë për trajnerin Alban Bushi, pasi që ditën e parë është përballur me mungesën e dy sulmuesve Xhiakomo Vrioni dhe Agim Zeka, të cilët janë dëmtuar në ndeshjet e skuadrave respektive Cittadella dhe Fortuna Sittard.

Lajmi është dhënë nga vetë Federata Shqiptare e Futbollit, që ka njoftuar se të dy këta futbollistë do të zëvendësohen me emra të tjerë, të cilët pritet të publikohen në orët në vijim.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency