Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Lajm i keq për Interin, humbet Bastonin të paktën për tre javë

Interi humbet Alessandro Bastonin, të paktën deri në dhjetor.

Mediet italiane shkruajnë se mbrojtësi i “zikaltërve” do të duhet të humbasë ndeshjen kundër Juventusit këtë fundjavë dhe gjithashtu do të detyrohet të mungojë në sfidat kundër Benfica-s në Champions League dhe Napolit në kampionat.

Lexo edhe:

Bastoni, i cili ka mungon edhe në kombëtaren italiane, nga nesër deri të martën do t’u nënshtrohet testeve të reja, në të cilat do të konstatohet shkalla e dëmtimit.

 

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...