Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Lajm i keq për Milan, Reali mendon rikthimin e Brahim Diaz

Milan prej kohësh është duke punuar për blerjen e Brahim Diaz, megjithatë ky operacion ka rezultuar goxha i ndërlikuar.

Huazimi i marokenit te “kuqezinjtë” e Itlisë përfundon këtë verë dhe 23-vjeçari do duhet të rikthehet te Real Madrid, klubi që ka në pronësi kartonin e tij.

Lexo edhe:

Në një situatë të tillë çmimi i lojtarit pritet të rritet, gjithmonë nëse madrilenët do pranojnë ta shësin mesfushorin, pasi së fundmi janë shtuar zërta se “Los Blancos” po mendojnë ta mbajnë në skuadër Brahim Diaz-in.

Lajme të tjera

Champions League

Me një barazim spektakolar 3-3, Manchester City merr një farë avantazhi ndaj Realit të Madridit, duke qenë se sfidën e kthimit do ta luajë...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

Champions League

E cilësuar si një finale e parakohshme Real Madrid-Manchester City rezultoi e tillë edhe në aktin e parë çerekfinal të Ligës ss Kampionëve. Në...

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...