Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Lajm i keq për PSG-në, mbrojtësi mbyll sezonin para kohe

PSG

Nordi Mukiele duhet të ulë “siparin” e këtij sezoni para kohe.

Francezi mori një dëmtim në kofshë në sfidën përballë Bayern Munich dhe këtë të martë raportohet se do i nënshtrohet një operacioni në Finlandë.

Lexo edhe: 

Një lajm i rëndë ky për Paris Saint-Germain dhe trajnerin Galtier, duke ditur se 25-vjeçari është një emër që i jep shumë siguri skuadrës së parizienëve.

I vetmi trofe që PSG mund të sigurojë këtë sezon, ai i Ligue 1, është i rrezikuar, pasi kampionati vijon të jetë  i hapur, me Lens të vendit të dytë që ka 6 pikë më pak se parizienët dhe me dy skuadrat që javën e ardhshme do të jenë përballë njëra-tjetrës.

 

 

 

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...