Serie A

Lajm i keq për Spallettin, dëmtohet në stërvitje De Vrij

Ndërkohë që kampionati italian është në sprintin final dhe Interi po lufton për të mbrojtur pozitat në zonën Champions, ka ardhur një lajm i keq për trajnerin Luciano Spalletti.

Kështu mbrojtësi holandez Stefan De Vrij ka pësuar një dëmtim muskulor dhe u është nënshtruar menjëherë analizave në një klinikë të specializuar në Milano.

Gjatë ditës së nesërme pritet të jepen më shumë detaje në lidhje me dëmtimin e holandezit, por duket tashmë e sigurt që ai do të mungojë në sfidën e të hënës në “San Siro”, përballë Chievos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency