Basketboll

Lajm i keq për Warriors, Steph Curry mungon të paktën 3 muaj

Golden State Warriors do t’u duhet të bëjnë pa “yllin” e skuadrës, Stephen Curry, për një periudhë të gjatë. Sipas raportimeve të fundit, 31-vjeçari do të mungojë të paktën 3 muaj, për shkak të frakturës që pësoi në dorë.

Curry u operua në dorën e majtë dhe nuk do të mund të luajë deri në shkurt. Edhe atëherë, nuk është e sigurt që ai do të kthehet, pasi diagnoza tregon që pas tre muajsh situata e lojtarit do të rivlerësohet.

Ekipi i San Franciscos vazhdon të humbë lojtarët një e nga një (Durant, Thompson, Cousins …) dhe tani kësaj liste i bashkohet edhe Curry, që theu dorën e majtë në ndeshjen që “Warriors” humbën ndaj Suns. Mungesa afatgjatë e Steph Curry-t mund të jetë thelbësore në aspiratat e ekipit për të hyrë në play off.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency