Ligue 1

Lajm i madh nga Franca, lojtari i Montpellier fiton luftën me koronavirusin!

Koronavirusi nuk ka kursyer as futbollistët, por shumica e tyre e kanë kaluar pa patur vështirësi. Por, ndryshe ishte situata për lojtarin e Montpellier, Junior Sambia. 23-vjeçari në javën e kaluar u shtrua në spital dhe madje erdhi lajmi se u përkeqësua teksa u dërgua në terapi intensive si dhe për të mirën e tij, mjekët vendosë ta fusnin në koma artificiale. Megjithatë, në ditën e sotme ka ardhur lajmi i mirë dhe mesfushori është në gjendje të qëndrueshme shëndetësore.

Madje, së shpejti pritet që të dalë edhe nga spitali për të vëzhduar trajtimin në shtëpi derisa COVID-19 të zhduket krejtësisht nga organizmi i tij. Por, e rëndësishmja është se pjesa më e vështirë ka kaluar dhe tashmë lufta ndaj virusit vdekjeprurës mund të konsiderohet e fituar. Një lajm fantastik ky për skuadrën e Montpellier dhe të gjithê futbollin francez që për shkak të COVID-19 i vuri drynin përpara kohe këtij sezoni duke shpallur zyrtarisht kampione skuadrën e Paris Saint Germain.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency