La Liga

Lajm i madh, qeveria spanjolle jep ok-in, La Liga mund të rinisë në 8 qershor!

Një lajm i madh vjen nga Spanja të paktën duke iu referuar mediave ndërkombëtare. Pas vetëm 2 javësh mund të rinisë La Liga një prej kampionateve më të bukura në botë. Raportohet se qeveria spanjolle ka dhënë “OK” që të luhet prej 8 qershorit, një lajm i mirë. “Me miratimin e Këshillit të Lartë të Sporteve, është dhënë drita jeshile që liga profesioniste e futbollit të nisë përsëri, nga 8 qershori.

Muzetë, kinematë, koncertet dhe teatrot gradualisht do rikthehen siç ishin”. Në Spanjë numri i të prekurve dhe viktimave nga COVID-19 ka ardhur në rënie, ndërkohë që edhe masat që pritet të merren do ndihmojnë në parandalimin e përhapjes së virusit. Nëse La Liga rinis në 8 qershor, atëherë të gjithë apsionuarit pas Messit, Sergio Ramos, Antoine Griezmann e Joao Felix me shokë do të kenë mundësi të përjetojnë emocionet e këtij superkampionati nëpërmjet ekranit të Supersport.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency