Serie A

Lajm i mirë nga infermieria e Interit, Sensi mund të jetë gati për derbin e Italisë

Tek Interi mund të marrin frymë lirisht për Stefano Sensin. Testimet fizike që u kryen pas problemit që shfaqi në ndeshjen e Kupës kundër Fiorentinës nuk treguan në të vërtetë dëmtime të muskujve, duke shmangur mundësinë e një lëndimi të rëndë. Prandaj Sensi duhet të jetë në dispozicion të Antonio Contes për ndeshjen e madhe kundër Juventusit. Gjithsesi, situata e tij do të vlerësohen dita-ditës.

Sensi u kthye në dispozicion të Contes më 28 nëntor, pas rreth një muaji në infermieri për shkak të një problemi në muskuj dhe që prej asaj kohe ka seleskionuar 5 paraqitje para ndeshjes së Kupës. Sezonin e kaluar, pas një fillimi të shkëlqyeshëm, Sensi pati probleme serioze me dëmtimet, që e detyruan të qëndronte jashtë nga fillimi i shkurtit deri në fund të kampionatit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency