Bundesliga

Lajm i mirë për Bayern, dy yjet kalojnë Covid-19

Të premten Byern Munich do të zhvillojë ndeshjen e parë pas rikthimit të kampionateve, nga ndërprerja e Nations League.

Kampionët e Gjermanisë kanë marrë një lajm të mirë, pasi dy yjet e ekipit Manuel Neuer dhe Leon Goretzka kanë rezultuar negativë për Covid-19.

Dy lojtarët u larguan nga grumbullimi i Gjermanisë pasi ishin infektuar me koronavirus, megjithatë tashmë e kanë kaluar dhe do jenë të gatshëm për të luajtur në kampionat.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency