FA Cup

Lajm i mirë për Liverpool, Jurgen Klopp merr përgjigjen e shumëpritur

Jurgen Klopp mund të rikthehet në pankinë. Trajneri i Liverpool humbi ndeshjen ndaj Chelsea në Premier League (2-2) si pasojë e infektimit me Covid-19.

Sondazh/ Sa besoni te agjencitë imobiliare?

“The Reds” u drejtuan në stol nga Pepijn Lijnders, ndihmësi i Klopp. Tekniku gjerman ka marrë përgjigjen e shumëpritur nga tamponi i fundit.

54-vjeçari ka rezultuar negativ në testin e kryer dhe do të rikthehet në detyrë. Liverpool luan sot ndeshjen e radhës në FA Cup.

Në “Anfield” zbarkon Shrewsbury dhe në lojë është një biletë për raundin e 1/16-ve. Liverpool do të drejtohet nga Klopp në takimin që fillon në orën 15:00.

Quiz Cat: No Quiz found

Të Fundit

Bundesliga 2021/2022

PWDLGFGADifPts
1Bayern Munich
34
24
5
5
97
37
+60
77
2Borussia Dortmund
34
22
3
9
85
52
+33
69
3Bayer Leverkusen
34
19
7
8
80
47
+33
64
4RB Leipzig
34
17
7
10
72
37
+35
58
5Union Berlin
34
16
9
9
50
44
+6
57
6Freiburg
34
15
10
9
58
46
+12
55
7Koln
34
14
10
10
52
49
+3
52
8Mainz 05
34
13
7
14
50
45
+5
46
9Hoffenheim
34
13
7
14
58
60
-2
46
10Borussia M'gladbach
34
12
9
13
54
61
-7
45
11Eintracht Frankfurt
34
10
12
12
45
49
-4
42
12Wolfsburg
34
12
6
16
43
54
-11
42
13Bochum
34
12
6
16
38
52
-14
42
14Augsburg
34
10
8
16
39
56
-17
38
15Stuttgart
34
7
12
15
41
59
-18
33
16Hertha BSC
34
9
6
19
37
71
-34
33
17Arminia Bielefeld
34
5
13
16
27
53
-26
28
18Greuther Fürth
34
3
9
22
28
82
-54
18


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency