Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Lajm i mirë për Piolin, rikthehet ylli i skuadrës para sfidës me Dinamo Zagreb

Një lajm i fundit vjen nga Milan përpara nisjes për në Kroaci. Mësohet se Brahim Diaz, i cili u dëmtua në ndeshjen ndaj Monza-s dhe mungoi në stërvitje paraditen e kësaj të hëne do të udhëtojë me skuadrën për në Kroaci.

Milan do të ndeshjet me Dinamo Zagreb në kuadër të Champions League, ndërsa së bashku me pjesën tjetër të ekipit në avionin që niset në orën 16:00 do të jetë edhe Diaz.

Ndërsa nga ana tjetër, Sergino Dest do të qëndrojë në Milano për shkak të problemit muskulor.

Lajme të tjera

Champions League

Me një barazim spektakolar 3-3, Manchester City merr një farë avantazhi ndaj Realit të Madridit, duke qenë se sfidën e kthimit do ta luajë...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

Champions League

E cilësuar si një finale e parakohshme Real Madrid-Manchester City rezultoi e tillë edhe në aktin e parë çerekfinal të Ligës ss Kampionëve. Në...

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...