Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Lajm i mirë për Piolin, ylli i skuadrës gati për ndeshjen me Torino-n

Pioli
Pioli

Stefano Pioli mund të buzëqeshë përpara ndeshjes kundër Torinos të planifikuar për të dielën në orën 20:45.

Brahim Diaz ka punuar me grupin në stërvitjen e mëngjesit të sotëm dhe është rikuperuar plotësisht, duke qenë në dispozicion të trajnerit për ndeshjen e radhës të “Djallit”.

Ndërsa sa i përket Sergino Dest, ai ende duket se nuk është gati për t’u rikthyer në fushë dhe mbetet në dyshim për këtë takim.

Lajme të tjera

Champions League

Me një barazim spektakolar 3-3, Manchester City merr një farë avantazhi ndaj Realit të Madridit, duke qenë se sfidën e kthimit do ta luajë...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

Champions League

E cilësuar si një finale e parakohshme Real Madrid-Manchester City rezultoi e tillë edhe në aktin e parë çerekfinal të Ligës ss Kampionëve. Në...

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...