Serie A

Lajm i mirë për Pirlon, Chiellini lë pas dëmtimin dhe nis stërvitjen me grupin

Pas humbjes 0-2 ndaj Barcelonës në “Allianz Stadium”, Andrea Pirlo ka marrë një lajm të mirë nga infermieria, pasi kapiteni Giorgio Chiellini është rikuperuar dhe mund të luajë nga minuta e parë që në sfidën e javës së ardhshme ndaj Ferencvaros.

I dëmtuar në përballjen ndaj Dinamos së Kievit në Ukrainë, mbrojtësi 36-vjeçar është rikthyer të stërvitet në fushë paraditen e sotme, megjithatë Pirlo pritet të mos e rrezikojë për ndeshjen e të dielës ndaj Spezias.

Kjo pasi për transfertën hungareze ndaj Ferencvarosit më datën 4 nëntor, Pirlo do të duhet të bëjë llogaritë edhe me mungesën e Merih Demiral, që u ndëshkua dje me karton të kuq dhe është pezulluar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency