Champions League

Lajm i mirë për PSG-në, Verratti e Florenzi gati për ndeshjen ndaj Bayernit

Paris Saint Germain ka marrë një lajm mjaft të mirë në prag të çerekfinales së kthimit ndaj Bayernit të Mynihut, e planifikuar për t’u zhvilluar nesër në mbrëmje në “Parc des Princes”.

Dy futbollistët, Marco Verratti dhe Alessandro Florenzi kanë rezultuar negative në tamponin e fundit dhe janë vënë menjëherë në dispozicion të trajnerit Pochettino, që mund t’i përdorë që nga minuta e parë në sfidën ndaj gjermanëve.

Të dy u infektuat në grumbullimin me kombëtaren italiane dhe gjatë kësaj kohe kanë punuar me një program specifik në kushtet e shtëpisë për të ruajtur gjendjen fizike, ndaj për sfidën e bavarezëve pritet të jenë të paktën në pankinë.

Që të dy italianët janë titullarë në formacionin e klubit parizien, që fitoi me rezultatin 2-3 ndeshjen e parë në Mynih dhe tani do të duhet të mbrojë këtë avantazh për të marrë biletën për në gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency