Kategoria Superiore

Lajm i mirë për Tiranën, titullari kalon Covid-19 dhe rikthehet në stërvitje

Skuadra e Tiranës është duke vazhduar me stërvitjet para nisjes së sezonit 2022-2023 të Superiores.

Ditën e sotme skuadrës së “bardhebluve” i është bashkuar edhe sulmuesi kryesor Taulant Seferi, i cili kaloi Covid-19.

Megjithatë Seferi është duke zhvilluar stërvitje të diferencuar, pasi ende nuk është në formën e tij më optimale.

Teksa përveç tij, stërvitje të diferencuar po zhvillojnë edhe Limaj, Nikqi dhe Da Silva, për shkak të dëmtimeve.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency