Lajme

Lajm i rëndë për Vilën, humb babanë para sfidës më Skënderbeun

Teuta vijon përgatitjet për sfidën e të hënës në mbrëmje ndaj Skënderbeut, ku do të kërkojë fitoren për të provuar sigurimin e një vendi në Europë nëpërmjet kampionatit, por ambienti në klubin durrsak është tronditur mbrëmjen e djeshme.

Kjo pasi babai i fantazistit Emiliano Vila është ndarë nga jeta mbrëmjen e djeshme, ndërsa lajmin e ka dhënë vetë klubi i Teutës nëpërmjet një komunikate në faqen zyrtare në rrjetet sociale.

“NGUSHËLLIM-Mbrëmjen e të shtunës është ndarë nga jeta babait i futbollistit Emiljano Vila. Klubi i Futbollit Teuta i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të afërmve! KF Teuta i gjendet pranë futbollistit tonë për këtë humbje të madhe. Të gjithë së bashku jemi krah Emiljanos për të përballuar këtë fatkeqësi!”, shkruhej në komunikatën e klubit durrsak.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency