Serie A

Lajm i rëndësishëm për Milanin, tre futbollistë shërohen nga Koronavirusi

Milani rikuperon tre futbollistë brenda ditës. Rade Krunic, Ante Rebic dhe Theo Hernandez, në fakt, janë shëruar nga Koronavirus. Njoftimi i bë nga klubi kuqezi në një shënim zyrtar, që u shfaq në faqen e saj të internetit.

“AC Milan njofton se Ante Rebić dhe Rade Krunić dolën negativë në testin molekular dhe këtë mëngjes ata iu nënshtruan testeve në klinikë të kërkuara nga protokolli për rinisjen e aktivitetit. Kontrollet e mëtejshme treguan se Theo Hernández ishte një “pozitiv i rremë”. Pasi dokumentacioni t’u sigurohet autoriteteve shëndetësore kompetente, lojtari mund të vazhdojë rregullisht stërvitjen “.

Një lajm i shkëlqyeshëm për trajnerin Pioli kthimi i sulmuesit kroat dhe mbrojtësit të majtë, në veçanti, të cilët kanë rezultuar pika të rëndësishme në ngjitjen e “Djallit” në majë. Sa i përket Krunicit, trajneri gjen një alternativë të mëtejshme për të bërë rotacion në mesfushë.

Krunic, Rebic dhe Theo, do të jenë të gatshëm për ndeshjen e ardhshme të Milanit, të shtunën, në orën 18:00, kundër Atalantës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency