Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ligue 1

Lajm lehtësues nga Franca, lojtari i Nice shpëtohet nga zjarrfikësit

Pas një mëngjesi tronditës, vjen lajmi i mirë: Alexis Beka Beka ka zbritur nga ura dhe është shpëtuar nga zjarrfikësit. Siç raportojnë disa media franceze, forcat e policisë kanë bërë të ditur se mesfushori i Nicës është shëndoshë e mirë dhe nuk ndodhet më mbi urë (kërcënonte se do të vriste viten), pak km nga qyteti.

Lexo edhe: 

Zjarrfikësit dhe forcat e policisë kanë kryer operacionet, të ndihmuar edhe nga një psikolog i dërguar nga vetë klubi francez. Beka Beka pas ndarjes nga e dashura, kërcënoi me vetëvrasje. Por tani ai nuk është më në rrezik.

Lajme të tjera

Merkato

Antonio Conte e kishte një nga dëshirat e merkatos dhe presidenca e Napolit ia ka plotësuar. Alessandro Buongiorno është futbollisti më i ri i...

Premier League

Një tjetër futbollist shqiptar në Premier League. Futbollisti kuqezi, Matteo Dashi, do të jetë pjesë e skuadrës së parë të Crystal Palace duke nisur...

Merkato

Mehdi Taremi është zyrtarisht sulmuesi i ri i Interit. Kampionët e Italisë kanë prezantuar 31-vjeçarin iranian, i cili vjen si lojtar i lirë nga...

Merkato

Milani ka zgjedhur t’i besojë trajnerit Paulo Fonseca stolin për sezonin e ardhshëm, por merkatoja nuk ka nisur të nxehet ende, teksa kjo ka...