Serie A

Lajme të mira për Milanin, Mandzukiç, Leao e Diaz rikuperohen për sprintin final

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli ka marrë lajme mjaft të mira nga infermieria, pasi janë rikuperuar plotësisht tre sulmuesit, Rafael Leao, Mario Mandzukic dhe Brahim Diaz, të cilët kanë munguar për probleme të ndryshme fizike javët e fundit.

Që të tre janë stërvitur rregullisht me grupin pasditen e sotme dhe janë gati të japin kontributin e tyre në fushë duke nisur që nga transferta e fundjavës në Parma e deri në fund të sezonit, që është në fazën më vendimtare të tij.

Sulmi i kuqezinjve ka përfunduar shpesh në qendër të kritikave javët e fundit, pasi vetëm Ibrahmovic është shfaqur në lartësinë e pritshëmrive, por vetëm 39-vjeçari suedez nuk mjafton për të synuar objektiva madhorë.

Me 8 pikë larg kreut, kur kanë mbetur edhe 9 javë deri në fund të sezonit, Milani duket jashtë garës për titullin kampion, por do të duhet të djersijë shumë për të ruajtur pozitat në zonën Champions, ku po zhvillohet një luftë shumë e fortë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency