Abissnet Superiore

Lajme të mira për Tiranën, tre titullarë mposhtin koronavirusin

Tirana është shndërruar në një vatër koronavirusi, pasi shumë futbollistë bbardheblu kanë rezultuar pozitivë së fundi dhe ndër ta ishte edhe kapiteni Erjon Hoxhallari, që u largua para kohe nga grumbullimi i kombëtares shqiptare.

Megjithatë për trajnerin Orges Shehi ka pasur lajme të mira paraditen e sotme, pasi tre prej titullarëve, Michael Ngo’o, Taulant Seferi dhe Marsel Ismailgeci ia kanë dalë të mposhtin koronavirusin dhe do të jenë në dispozicion për ndeshjen e ardhshme ndaj Teutës, duke qenë se kanë rezultuar negativ në tamponët e fundit.

E nëse këta të dy ia dolën, vijojnë të qëndrojnë të izoluar pjesa tjetër e lojtarëve si Hoxhallari, Lika dhe Gjumsi, të cilët nuk do t’i bashkohen grupit, pa marrë më parë një përgjigje negative nga tamponët.

Bardheblutë do të sfidojnë Teutën në transfertë të dielën dhe shpresat e trajnerit Orges Shehi janë që të mund të ketë në dispozicion të gjithë futbollistët, megjithatë për momentin nuk mund të bëjë asgjë tjetër veçse të presë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency