Kategoria Superiore

Siguroi Europën, Teuta konfirmon Shkëmbin edhe për një sezon

Erdhi te Teuta verën e kaluar dhe në sezonin e parë si trajner në Kategorinë Superiore, Blendi Shkëmbi arriti të renditë Teutën në vendin e tretë, duke u siguruar durrsakëve një vend në eliminatoret e Europa Leagues.

Kontrata e korçarit me Teutën përfundonte bashkë me sezonin, ndërsa sot, klubi durrsak njoftoi se është arritur marrëveshja që Blendi Shkëmbi, bashkë me stafin e tij, të drejtojnë Teutën edhe për sezonin e ardhshëm.

Lajmi është bërë publik nga vetë klubi durrsak në faqen zyrtare në Facebook, ku thuhet se është arritur marrëveshja mes palëve, që bashkëpunimi të vazhdojë edhe për sezonin e ardhshëm.

Ndërkohë dy ditët e fundit ka nisur edhe fushata e spastrimit në klubin durrsak, ku janë larguar Amadu Latif dhe Erlis Frashëri, ndërsa në ditët në vijim pritet të punohet edhe për përforcimet e nevojshme, për përballimin e fushatës eliminatore europiane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency