Premier League

Lajmi i mirë nga Anglia, raundi i katërt i testimeve, asnjë rast me Koronavirus

Asnjë futbollist i Premier League-s nuk ka rezultuar pozitiv me Koronavirus nga fundit i testimit. Një total prej 1 130 lojtarësh dhe personel u testuan në raundin e katërt, duke i bindur më hsumë autoritet për rinisjen e planifikuar më 17 qershor. Në njoftim shkruhet:

“Premier League mund të konfirmojë sot se të enjten, 28 maj, dhe të premten, 29 maj, 1130 lojtarë dhe pjesëtar të stafeve të klubevet u testuan për Covid-19. Nga këto, asnjë rast nuk ka rezultuar pozitive. Premier League po ofron këtë informacion të grumbulluar për qëllime të integritetit të konkurrencës dhe transparencës.

Nuk do të jepen detaje specifike për klubet ose individët dhe rezultatet do të bëhen publike pas çdo raundi të testimeve. Raundi aktual i testimit ishte më i madhim me rreth 60 testime për secilin klub.”

Tri raundet e mëparshme, të përfunduara midis 17 majit dhe 26 majit, zbuluan gjithsej 12 raste pozitive nga 2 700 teste gjithsej.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency