Merkato

Lala në Milano, jo për transferimin e Rashicës te Milani!

Bien poshtë zërat për një transferim të mundshëm të Milot Rashicës te Milani. Edhe pse sëfundmi kanë qarkulluar lajme se ylli kosovar i Werder Bremen pëlqehet shumë nga Stefano Pioli i cili e do në skuadër, transferimi i tij te Milani nuk do të bëhet realitet. Vizita e Altin Lalës në Milano, nuk ka patur lidhje me një kalim të klientit të tij te Milani por ka qenë për arsye të tjera.

Milannews.it shkruan se ka kontaktuar vetë Lalën dhe nuk konfirmohet një takim, ndaj për momentin s’mund të thuhet diçka më tepër. Rashica pritet të largohet nga Werder Bremen, që nuk e lë të lirë pa 25 milion euro. RB Leipzig ka tentuar ta transferojë, por nuk e ka bindur klubin e sulmuesit dardan.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency