Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Lamborghini, Ferrari, Mercedes…, zbuloni flotën luksoze të Elseid Hysajt

Lamborghini, Ferrari. Mercedes… Ka nga ata që ëndërrojnë të kenë një supermakinë, por ka edhe nga ata që kanë shumë makina luksi dhe e kanë të vështirë kë të zgjedhin.

Elseid Hysaj, futbollist i Lazios dhe i Kombëtares Shqiptare, udhëton në një luks të shfrenuar mes vendeve ku kalon pushime dhe qendrës sportive Formello.

Mbrojtësi i Lazios ka një garazh plot me modele shumë të shtrenjta, duke përfshirë marka të tilla si Lamborghini, Ferrari…

Lexoni edhe: 

Nëse Felipe Anderson është haptazi një fans i Volkswagen-it, me sa duket, Hysaj është paksa i pavendosur se cila është marka e tij e preferuar.

Ai ka vendosur të blejë marka të ndryshme, të gjitha, pa dyshim, shumë të shtrenjta.

Flota e tij përfshin një Ferrari 458 për 206,000 euro, një Mercedes G-Class AMG për 187,000 euro, një Jeep Wrangler për 84,290 dhe një Lamborghini Aventador Svj për 430.730, EUR.

Mes fotove në mal, në qytet apo buzë detit, shqiptari nuk u ndahet makinave të tij luksoze.

Lajme të tjera

Europa League

Kapiteni i Atalanta-s në finalen e Europa League, të cilën skuadra italiane e fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Bayer Leverkusen, Berat Gjimshiti deklaroi për...

La Liga

Drejtuesit e Barcelonës kanë nisur të mendojnë tashmë për sezonin e ardhshëm me skuadrën që i duhet të kënaqej vetëm me vendin e dytë...

Europa League

Duke folur për mediet pas disfatës në finalen e Europa League, që korrespondon edhe me humbjen e parë pas 51 ndeshjes, trajneri i Bayer...

Spanjë

Mesfushori i Real Madrid-it, Toni Kroos ka vendosur të largohet nga futbolli pas përfundimit të EURO 2024. Kampionati europian në Gjermani do të jetë...