Merkato

Lampard në “fije të perit”, Abramovich gati ta zëvendësojë me Tuchelin

Ndeshja e së dielës ndaj Luton mund të jetë e fundit në krye të Chelsea-t për Frank Lampard. Pronari i bluve të Londrës, Roman Abramovich, tashmë i prirur për të bërë ndryshime në pankinë, mësohet se ka zgjedhur Thomas Tuchelin pasues së Lampardit. Kujtojmë që më 29 dhjetor gjermani u shkarkua nga PSG, për t’ia lënë vendin Mauricio Pochettinos.

Situata e Chelsea-t në Premier League është shqetësuese: në 19 ndeshje të luajtura deri tani, pra në gjysmën e sezonit, ka marrë vetëm 8 fitore, 5 barazime dhe 5 humbje, çka është reflektuar me pozicionimin në vendin e 8-të, plot 11 pikë larg vendin të parë.

Një krizë e papritur rezultatesh pavarësisht një fushate blerjesh “faraonike”. Gjatë verës në Londër kanë mbërritur emra të tillë të rëndësishëm si: Havertz, Werner, Ziyech, Chilwell e Thiago Silva.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency