Premier League

Lampard pranë shkarkimit, Allegri zgjedhja e Abramovichit

Frank Lampard mund t’i ketë ditët e numëruara në stolin e Chelsea-t. Në këtë periudhë delikate, që kulmoi me humbjen 2-0 në fushën e Leicester City-t, presidentit Roman Abramovich duket se i ka sosur durimi. Në 19 ndeshje blutë e Londrës kanë grumbulluar 29 pikë dhe për momentin renditen në vendin e nëntë në Premier League.

Drejtuesit e Chelsea-t, në fakt, prej kohësh po e mendojnë një zgjidhje, pasi ecuria e skuadrës ka qenë me luhatje të mëdha. Emri që ka në kokë manjati rus është italiani Massimiliano Allegri, i cili vazhdon të jetë pa punë që pas largimit nga Juventusi në përfundim të sezonit 2018-2019.

Lampard e ka marrë drejtimin e Chelsea-t në korrik të vitit 2019 dhe shpesh ka hasur vështirësi. Kualifikimi në fazën e 1/8-ave të Championsit është një nga arritjet për teknikun 42-vjeçar, që mbetet një nga ikonat e skuadrës së futbollist.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency