Largimi i Gegës, reagon zyrtarisht klubi i Partizanit

Download WordPress Themes and plugins.Free Download Nulled WordPress Themes and plugins.Në mënyrë krejtësisht të papritur u mësua pasditen e sotme lajmi se Partizani dhe trajneri Skënder Gega kishin vendosur me konsensus, që të ndërprisnin bashkëpunimin mes tyre, për shkaqe të panjohura. Vetëm pak minuta më parë, ka ardhur edhe reagimi zyrtar i partizanit, nëpërmjet një … Vazhdoni me leximin e Largimi i Gegës, reagon zyrtarisht klubi i Partizanit