Merkato

Largohet përfundimisht nga Bayern, Sanchez transferohet në Francë

Renato Sanchez i dha lamtumirën përfundimtare Bayernit të Mynihut, pas 3 vitesh ku nuk arriti të lërë shenjë dhe t’i bindë gjermanët për t’i garantuar një vend në formacion, ndonëse u ble me shumë bujë verën e 2016-ës.

Mesfushori portugez u transferua te francezët e Lille, të cilët dhanë lajmin mbrëmjen e sotme në rrjetet sociale, ndërsa për momentin thuhet se Sanchez ka nënshkruar për 4 vite me skuadrën e re, por nuk janë bërë të ditura detajet e operacionit.

Renato Sanchez luajti 35 ndeshje me fanellën e Bayernit gjatë këtyre sezoneve, duke shënuar edhe një gol, por asnjëherë nuk u shndërrua në një titullar. Sezonin 2017-2018, portugezi e kaloi në huazim te Swansea në Premier League, ku koleksionoi 12 paraqitje, por sërish pa lënë gjurmë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency