Gossip

Laura Bragato, tifozja e Juves i vë “zjarrin” Instagramit

Laura Bragato është një studente e jurdikut e bërë e famshme në rrjetet sociale për shkak të postimeve të saj “hot”. Pozon shpesh me fanellat e skuadrave të ndryshme, madje edhe me atë të kombëtares italiane, për të fituar sa më shumë fansa.

Dhe, në fakt, ia ka dalë mbanë. Laura (ka deklaruar së fundmi që është tifozë e Juventusit) ka publikuar një set fotografish të realizuara gjatë pushimeve verore, ku shfaq plot delikatesë hiret e saj. Ja, pra, pse Laura ka kaq shumë admirues në Instagram.

To Top