Gossip

Laura Bragato, tifozja e Juves i vë “zjarrin” Instagramit

Laura Bragato është një studente e jurdikut e bërë e famshme në rrjetet sociale për shkak të postimeve të saj “hot”. Pozon shpesh me fanellat e skuadrave të ndryshme, madje edhe me atë të kombëtares italiane, për të fituar sa më shumë fansa.

Dhe, në fakt, ia ka dalë mbanë. Laura (ka deklaruar së fundmi që është tifozë e Juventusit) ka publikuar një set fotografish të realizuara gjatë pushimeve verore, ku shfaq plot delikatesë hiret e saj. Ja, pra, pse Laura ka kaq shumë admirues në Instagram.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency