Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Lautaro apo Barella, kush do jetë lideri i ri i “zikaltërve”?

Pas lamtumirës së Marcelo Brozovic, Milan Skriniar dhe Danilo D’Ambrosio dhe lamtumirës shumë të mundshme të Samir Handanovic te Interi duhet të zgjidhet një kapiten i ri.

Sipas raportimeve të medieve italiane, për momentin Lautaro Martinez shihet si më i favorizuar se Nicolo Barella për shkak të vjetërsisë, duke qenë se sulmuesi mbërriti në Milano një vit përpara mesfushorit.

Lexo edhe:

Në garë për shiritin e liderit është edhe Stefan de Vrij, i cili sapo ka rinovuar kontratën deri në vitin 2025, por edhe Federico Dimarco dhe Alessandro Bastoni, janë po ashtu një mundësi.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...