Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Lautaro bëhet baba për herë të dytë, i vë emrin e futbollistit të Milanit

Ditë e veçantë për kapitenin e Interit, Lautaro Martinez, i cili është bërë baba për herë të dytë.

A ka postuar një foto në Instagram, duke shkruar një mesazh plot ndjenja.

“Një nga ditët më emocionuese të jetës sonë – shkruan Lautaro. – Gëzuar që të kemi në krahë. Motra jote e vogël në shtëpi të pret për të të mbushur me dashuri. Tani jemi bërë 4. MIRË SE VJEN THEO, TE DUAM!”

Lexo edhe:

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...