Futboll

Lautaro “injoron” të ardhmen dhe ndihmon qytetin e tij në luftën kundër Covid-19

Në Spanjë dhe Itali mediat ziejnë për të ardhmen e tij, pasi shumë mendojnë se do të vijojë ende gjatë te Interi, ndërsa të tjera garantojnë se në verë do t’i bashkohet Barcelonës për të luajtur me Lionel Messin, por Lautaro Martinez duket se e ka mendjen diku tjetër.

Ndërkohë që futbolli është ndalur për shkak të koronavirusit, sulmuesi argjentinas ka gjetur mënyrën për të luftuar këtë virus vdekjeprurës, duke kontribuuar me mjete ndihmëse për bashkinë e Bahia Blanca-s, ku edhe ka lindur.

Lajmi është dhënë nga vetë kryebashkiaku i këtij qyteti Hector Garay, i cili deklaroi se “falënderon Lautaro Martinezin, të fejuarën dhe familjen e tij, që dhuruan 3500 litra alkool dhe 100 mijë doreza plastike dhe 5 mijë veshje e maska për të përballuar situatën”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency